Kerkdiensten


Zondag 3 oktober
klokje 10.00 uur: 
Ds. C.H. Wesdorp
Zondag 10 oktober
klokje 10.00 uur: 
Ds. C.H. Wesdorp en zendingswerker Foka van de Beek, Burgas

klokje 18.30 uur: Cantatedienst
Ds. C.H. Wesdorp
Zondag 17 oktober
klokje 10.00 uur: 
Mw. ds. M. Riedijk, Nieuwerkerk (Zld)
Zondag 24 oktober
klokje 10.00 uur: 
Ds. J. Henzen, Wateringen
Zondag 3 oktober
klokje 10.00 uur:
Zie onder De Oase
Zondag 10 oktober
klokje 10.00 uur:
Zie onder De Regenboog
Zondag 17 oktober
klokje 10.00 uur:
Mw. ds. M. Zebregs, Wateringen
Zondag 24 oktober
klokje 10.00 uur:
Zie onder De Oase
Zondag 3 oktober
klokje 10.00 uur:
Mw. P. Vossegat-de Bruin
Zondag 10 oktober
klokje 10.00 uur:
Zie onder De Regenboog
Zondag 17 oktober
klokje 10.00 uur:
Zie onder Pelgrimskerk
Zondag 24 oktober
klokje 10.00 uur:
Mw. ds. S.C.B. Hermanus-Schröder
Heilige Doop
Zondag 3 oktober
klokje 10.00 uur:
Zie onder De Oase
Vrijdag 8 oktober
klokje 14.00 uur:
 (met Cardia Floriadehof)
Ds. R.L. Algera
bevestigingsdienst Mw. drs. S.C.B. Hermanus-Schröder
Zondag 10 oktober
klokje 10.00 uur:
Prop. mw. C.W.D. Eikelenboom-den Uijl 
Lopikerkapel
Zondag 17 oktober
klokje 10.00 uur:
Zie onder Pelgrimskerk
Zondag 3 oktober
klokje 09.30 uur
Dr. H. de Leede, Amersfoort

klokje 17.00 uur:
Ds. P. Baas
Bevestiging ambtsdragers
Zondag 10 oktober
klokje 09.30 uur
Ds. C. van Andel, Amsterdam

klokje 17.00 uur:
Ds. P. Baas
Hart4U-dienst
Zondag 17 oktober
klokje 09.30 uur
Ds. P. Baas
Doopdienst

klokje 17.00 uur:
Ds. W.J. van Schaik, Dordrecht
Zondag 24 oktober
klokje 09.30 uur
Ds. E. van den Ham

klokje 17.00 uur:
Ds. J. Verboom, Gouda
Zondag 3 oktober
klokje 10.00 uur: 
Ds. J. van den Akker, Voorburg

klokje 19.30 uur:
Meditatieve viering
Zondag 10 oktober
klokje 10.00 uur: 
Mw. A. Lodder
Kerk-schooldienst

klokje 12.00 uur: Chagall-ruimte         
Ds. R.L. Algera
Chagall-viering

klokje 19.30 uur:
Meditatieve viering  
Zondag 17 oktober
klokje 10.00 uur: 
Mw. ds. E. van der Wolf-Kox, Voorburg

klokje 19.30 uur: 
Meditatieve viering
Zondag 24 oktober
klokje 10.00 uur: 
Ds. R.L. Algera
Muziekzondag en evestigings­dienst Mw. ds. A. Hommens-­van de Steeg (LLZ) 

klokje 19.30 uur:
Meditatieve viering  
Zondag 10 oktober
klokje 10.30 uur:
Ds. K. van Klaveren
Zondag 24 oktober
klokje 10.30 uur:
Ds. P. Wilbrink, Delft


Overige diensten


In het LangeLand Ziekenhuis en Buytenhaghe kunnen er voorlopig helaas nog geen diensten worden gehouden.
De Dovendiensten in Halte vinden wel weer maandelijks plaats. Ook de weeksluitingen in Huize de Morgenster zijn er weer, met de nodige RIVM-richtlijnen.
Voor de wekelijkse Perronmeetings op zondagmorgen geldt hetzelfde als voor alle andere diensten in de kerken: aanmelden is nodig.

Zondag 3 oktober
klokje 11.30 uur: 
Martijn de Jong
Zondag 10 oktober
klokje 11.30 uur: 
Timo Hagendijk
Zondag 17 oktober
klokje 11.30 uur: 
Theo Vreugdenhil
Zondag 24 oktober
klokje 11.30 uur: 
Jaron Jongeneel
Zondag 10 oktober
klokje
10.00 uur:
Mw. Carola Veldhuizen, Renswoude
Dienst voor doven


Weeksluitingen


Vrijdag 1 oktober
klokje 15.30 uur:
Mw. W. van Hengel
Vrijdag 8 oktober
klokje 15.30 uur:
Drs. E. Leune
Vrijdag 15 oktober
klokje 15.30 uur:
Mw. M. van den Boomgaard
Vrijdag 22 oktober
klokje 15.30 uur:
Drs. E. Leune


Uitleg en overzicht van de liturgische kleuren in het kerkelijke jaar en de bijbehorende zondagen >>>